KONST / Litografier / Färglitografi 13914146
nr 1391 4146
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/260, bladets mått: 60x42, yttermått inklusive ram: 75x56 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:08:13
2.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)